• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeld
    za 07-aug. 12:00DSS VR.sel. - DSS VR. sel.veld 1
    za 07-aug. 14:15DSS VR.sel. - DSS VR.sel.veld 1
    zo 08-aug. 11:00DSS JO17-1 - Trainenveld 2
    zo 08-aug. 11:00DSS Selectie - DSS Selectieveld 1
    za 14-aug. 12:00DSS VR2 - Wartburgia VR2veld 1
    za 14-aug. 14:30DSS VR1 - Wartburgia VR1veld 1
    zo 15-aug. 12:30DSS JO16-1 - IJmuiden JO16-1veld 1
    di 17-aug. 20:30DSS 1 - CTO 1veld 1
    zo 22-aug. 12:30DSS JO17-1 - EDO JO17-1veld 1
    di 24-aug. 20:30DSS 1 - HBCveld 1
    vr 27-aug. 17:00DSS Vrouwen sel. - Sparta R. VR.veld 1
    vr 27-aug. 19:30DSS VR2 - Velsen VR1veld 1
    za 28-aug. 08:00DSS-jeugd t/m O12 jaar - DSS-jeugd t/m O12 jaarveld 1
    za 28-aug. 10:30DSS MO17-1 - Kolping Boys MO17-1veld 2
    za 28-aug. 10:30DSS MO19-1 - Kolping Boys MO19-1veld 3
    za 28-aug. 12:30DSS JO17-1 - Velsen JO17-1veld 2
    za 28-aug. 12:45DSS JO19-1 - RCZ JO19-1veld 3
    zo 29-aug. 11:00DSS 40+ - DIOS 40+veld 2
    zo 29-aug. 14:00DSS 1 - Schotenveld 1
    za 04-sep. 08:30Hoofddorp s.v. JO13-2 - DSS JO13-1veld 1
    za 04-sep. 12:00DSS VR2 - Reiger Boys VR2veld 1
    za 04-sep. 14:30DSS VR1 - Wartburgia asv VR2veld 1
    za 04-sep. 15:15BFC VR1 - DSS VR3veld 3
    za 04-sep. 17:00DSS JO15-1 - Jong Holland JO15-1veld 1
    za 04-sep. 17:00HSV JO17-1 - DSS JO17-1veld 2
    za 04-sep. 17:00HSV JO19-1 - DSS JO19-1veld 1
    zo 05-sep. 11:00ZAP 2 - DSS 2veld 1
    zo 05-sep. 14:00DSS 1 - SDW 1veld 1
    ma 06-sep. 19:15DSS 1 - ZVS/De Stal 1Kennemer Sportcenter veld 1
    za 11-sep. 10:15DSS JO13-1 - VVC fc JO13-1veld 1
    za 11-sep. 12:15Purmerend VR2 - DSS VR2veld 1
    za 11-sep. 14:30Rijnvogels, fc VR1 - DSS VR1veld 5 (3 wedstrijden jeugd)
    za 11-sep. 15:00DSS VR3 - Hoofddorp s.v. VR1veld 1
    za 11-sep. 17:00DSS JO19-1 - ODIN 59 JO19-1veld 1
    za 11-sep. 17:00DSS JO17-1 - ODIN 59 JO17-1veld 2
    za 11-sep. 17:00JVC JO15-1 - DSS JO15-1veld 1
    zo 12-sep. 11:15DSS 2 - vv Zwanenburg 2veld 1
    zo 12-sep. 14:30Sloterdijk avv. 1 - DSS 1veld 1
    za 18-sep. 10:45Schagen United JO15-1 - DSS JO15-1veld 3
    za 18-sep. 11:00vv Zwanenburg JO13-1 - DSS JO13-1veld 1
    za 18-sep. 11:30Ter Leede VR2 - DSS VR1veld 2-Ter Leede
    za 18-sep. 14:45JVC VR1 - DSS VR2veld 1
    za 18-sep. 15:00DSS VR3 - Waterwijk asc VR1veld 1
    za 18-sep. 17:00DSS JO17-1 - ADO '20 JO17-1veld 1
    za 18-sep. 17:00ADO '20 JO19-1 - DSS JO19-1veld 2
    zo 19-sep. 11:00Hillegom sv 2 - DSS 2veld 1
    zo 19-sep. 14:00DSS 1 - vv Zwanenburg 1veld 1
    za 25-sep. 14:30DSS VR1 - Ter Leede VR1veld 1
    za 02-okt. 17:00Rijnvogels, fc VR1 - DSS VR1veld 1 (4 wedstrijden)
  • Afgelast

    Geen afgelastingen

  • Scheidsrechters

    Geen informatie

rfwbs-sliderfwbs-slide