• Welkom bij DSS! Door Samenspel Sterk, al meer dan 100 jaar! DSS staat voor SPORT! S portiviteit lezier penheid espect eamgeest¬† P O R T Wat allemaal in 1919 begon door een paar Haarlemsche jochies Onze vrouwenafdeling behoort tot de grootste van Nederland! Ook zo'n zin om bij DSS te voetballen? Klik hier voor een gratis proefles >>
  • Wedstrijdschema

    De komende dagen staan onderstaande wedstrijden voor DSS op het programma:

  • WedstrijddatumTeamWedstrijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    vr 07-okt. 19:30DSS 35+2DSS 35+2 - VVH/Velserbroek 35+1veld 1 B
    vr 07-okt. 19:30DSS JO17-1Koninklijke HFC JO17-1 - DSS JO17-1W.D.E. (Wilbert) van Pampusveld 2
    vr 07-okt. 20:00DSS 35+1DSS 35+1 - Spaarnwoude sv. 35+1veld 2 A - Kunstgras
    vr 07-okt. 20:00DSS 35+2Velsen Rkvv 35+2 - DSS 35+2veld 1 B
    vr 07-okt. 20:00DSS VR30+1FC Uitgeest VR30+1 - DSS VR30+1veld 4 A1410
    vr 07-okt. 20:00DSS VR18+1Vitesse 22 VR18+1 - DSS VR18+1veld 1 B
    vr 07-okt. 20:30DSS 35+2DSS 35+2 - Haarlem-Kennemerland f.c. 35+1veld 1 B
    vr 07-okt. 20:30DSS VR30+1DSS VR30+1 - IJmuiden vv. VR30+1veld 4 A1012
    vr 07-okt. 20:30DSS VR18+1DSS VR18+1 - FC Uitgeest VR18+1veld 1 B
    vr 07-okt. 20:30DSS 35+1Onze Gezellen 35+1 - DSS 35+1veld 2 B
    vr 07-okt. 20:30DSS 35+3DEM (RKVV) 35+2 - DSS 35+3veld 1 A
    vr 07-okt. 21:00DSS 35+1DSS 35+1 - EDO hfc 35+1veld 2 B
    vr 07-okt. 21:00DSS 35+3DSS 35+3 - IJmuiden vv. 35+1veld 1 A
    vr 07-okt. 21:00DSS VR30+1Zaandijk VR30+1 - DSS VR30+1veld 4 B1110
    vr 07-okt. 21:00DSS VR18+1Hoofddorp s.v. VR18+2 - DSS VR18+1veld 1 A
    vr 07-okt. 21:30DSS VR30+1DSS VR30+1 - Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1veld 4 B1013
    vr 07-okt. 21:30DSS VR18+1DSS VR18+1 - Westzaan VR18+1veld 1 A - A
    vr 07-okt. 22:00DSS 35+1Velsen Rkvv 35+1 - DSS 35+1veld 2 B
    vr 07-okt. 22:00DSS 35+3Bloemendaal 35+1 - DSS 35+3veld 1 A
    vr 07-okt. 22:30DSS 35+3DSS 35+3 - Velsen Rkvv 35+3veld 1 A
    za 08-okt. 08:30DSS JO12-1Koninklijke HFC JO12-3 - DSS JO12-1veld 5 A
    za 08-okt. 08:30DSS JO12-2Koninklijke HFC JO12-4 - DSS JO12-2veld 5 B
    za 08-okt. 08:30DSS JO9-7Bloemendaal JO9-4 - DSS JO9-7veld 4 B2
    za 08-okt. 08:30DSS JO8-3ODIN 59 JO8-4 - DSS JO8-3veld 5 B A1
    za 08-okt. 08:30DSS JO8-5Onze Gezellen JO8-4JM - DSS JO8-5veld 1-Onze Gezellen A1
    za 08-okt. 08:30DSS JO13-4DSS JO13-4 - DSS JO13-5veld 1
    za 08-okt. 09:00DSS JO9-8DSS JO9-8 - HBC JO9-4veld 3 B1
    za 08-okt. 09:00DSS JO8-6DSS JO8-6 - Velsen Rkvv JO8-2veld 3 A1
    za 08-okt. 09:00DSS JO8-8JMDSS JO8-8JM - Velsen Rkvv JO8-3veld 3 B2
    za 08-okt. 09:00DSS JO8-2DSS JO8-2 - IJmuiden vv. JO8-1veld 3 A2
    za 08-okt. 09:00DSS MO11-2DSS MO11-2 - Koninklijke HFC MO11-1veld 4 A
    za 08-okt. 09:00DSS MO13-2DSS MO13-2 - ADO '20 MO13-1G.J.M. (Gerd-Jan) Menseveld 2
    za 08-okt. 09:00DSS JO12-3RCH JO12-1 - DSS JO12-3veld 2-RCH A
    za 08-okt. 09:30DSS JO9-2Olympia Haarlem JO9-1 - DSS JO9-2veld 3 A1
    za 08-okt. 09:45DSS MO15-4Foresters MO15-2 - DSS MO15-4veld 234
    za 08-okt. 10:00DSS JO10-6DSS JO10-6 - ST VV Egmond JO10-3veld 3 B2
    za 08-okt. 10:00DSS JO9-1DSS JO9-1 - Vitesse 22 JO9-2veld 3 A1
    za 08-okt. 10:00DSS JO9-9DSS JO9-9 - Velsen Rkvv JO9-2veld 3 B1
    za 08-okt. 10:00DSS JO8-1DSS JO8-1 - Onze Gezellen JO8-2veld 3 A2
    za 08-okt. 10:00DSS JO14-5DSS JO14-5 - Overbos sv. MO14-1Afgeschermdveld 1
    za 08-okt. 10:00DSS JO11-4United sv/DAVO JO11-1 - DSS JO11-4veld 2 A
    za 08-okt. 10:00DSS JO9-5SVA JO9-3 - DSS JO9-5veld 3 A22L - Links1L - Links
    za 08-okt. 10:00DSS MO12-1GeuzenMiddenmeer MO12-1 - DSS MO12-1(27) veld 2 B
    za 08-okt. 10:15DSS JO10-2DEM (RKVV) JO10-3 - DSS JO10-2veld 7 A1
    za 08-okt. 10:30DSS JO12-5DSS JO12-5 - DCG Rksv JO12-4veld 4 A
    za 08-okt. 10:30DSS MO15-1DSS MO15-1 - DEM (RKVV) MO15-1C. (Caspar) van Emde Boasveld 2
    za 08-okt. 10:30DSS JO12-6IJmuiden vv. JO12-2 - DSS JO12-6veld 1 B
    za 08-okt. 10:30DSS JO12-7Schoten vv. JO12-1 - DSS JO12-7veld 1 A
    za 08-okt. 11:15DSS JO10-1DSS JO10-1 - Alliance '22 sv. JO10-1veld 3 B2
    za 08-okt. 11:15DSS JO10-4DSS JO10-4 - Olympia Haarlem JO10-3veld 3 B1
    za 08-okt. 11:15DSS JO9-4DSS JO9-4 - ODIN 59 JO9-3veld 3 A2
    za 08-okt. 11:15DSS JO8-4DSS JO8-4 - DSS JO8-7veld 3 A1
    za 08-okt. 11:30DSS JO10-5SCPB'22 JO10-6 - DSS JO10-5veld 2 SCPB'22 B2
    za 08-okt. 12:00DSS VR2DSS VR2 - CSW VR1H. (Hubert) Kooijmanveld 1
    za 08-okt. 12:00DSS JO11-3DSS JO11-3 - ODIN 59 JO11-2veld 4 A
    za 08-okt. 12:15DSS MO17-1DSS MO17-1 - KSV MO17-1C.A. (Kees) van Duinveld 2
    za 08-okt. 12:25DSS JO10-3Alliance '22 sv. JO10-3 - DSS JO10-3veld 3 A1
    za 08-okt. 12:45DSS JO11-1DSS JO11-1 - Hoofddorp s.v. JO11-2veld 3 B
    za 08-okt. 12:45DSS JO11-5DSS JO11-5 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2veld 3 A
    za 08-okt. 13:15DSS JO10-8Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-6 - DSS JO10-8veld 1 B1
    za 08-okt. 13:15DSS MO17-2Kolping Boys MO17-2 (9-tal) - DSS MO17-2veld 3
    za 08-okt. 13:30DSS JO12-4DSS JO12-4 - Hoofddorp s.v. JO12-7veld 4 A
    za 08-okt. 13:30DSS MO20-1Graaf W II VAC MO20-1 - DSS MO20-1Afgeschermdveld 2
    za 08-okt. 14:00DSS VR4Haarlem-Kennemerland f.c. VR1 - DSS VR4veld 3
    za 08-okt. 14:15DSS JO14-1DSS JO14-1 - Nieuw West United SV JO14-1S.A. (Stijn) Vleugelsveld 2
    za 08-okt. 14:15DSS JO16-1DSS JO16-1 - VVH/Velserbroek JO16-1T. (Tes) Schultsveld 3
    za 08-okt. 14:30DSS VR1DSS VR1 - FC Eindhoven AV VR1B. (Benny) Stuivenwoldveld 1
    za 08-okt. 14:30DSS VR3RODA '23 Rksv VR1 - DSS VR3ZELF (Zelf) Fluitenveld 31315
    za 08-okt. 14:45DSS JO12-8Koninklijke HFC JO12-9 - DSS JO12-8veld 5 ADOE - Doeltjes opruimen
    za 08-okt. 15:00DSS MO11-1DSS MO11-1 - DSS JO11-6veld 4 A
    za 08-okt. 15:00ST DSS/Onze Gezellen VR5VVA/Spartaan VR1 - ST DSS/Onze Gezellen VR5veld 1
    za 08-okt. 15:25DSS MO13-1AFC IJburg MO13-1 - DSS MO13-1Afgeschermd(03) veld 2
    za 08-okt. 16:30DSS O23-1Zeeburgia avv O23-1 - DSS O23-1M.M.A. (Mousa Mohammed Abdullah) Alsharabi20-veld 1-Zeeburgia
    zo 09-okt. 08:45DSS JO16-2Koninklijke HFC JO16-4 - DSS JO16-2G.J. (Ger) de Waardveld 41201
    zo 09-okt. 11:00DSS JO15-2DSS JO15-2 - KDO sv JO15-2C. (Caspar) van Emde Boasveld 324
    zo 09-okt. 11:15DSS 2DSS 2 - Sporting Krommenie 2P. (Peter) de Bieveld 197
    zo 09-okt. 11:30DSS 3DSS 3 - Eendracht '82 sc. 7M.F. (Martijn) Egnerveld 235
    zo 09-okt. 12:15DSS O23-1Koninklijke HFC O23-2 - DSS O23-1P.O.M. (Peter) Heemskerkveld 41206
    zo 09-okt. 14:30DSS 1Zaandijk 1 - DSS 1A. (Arend) Hovingaveld 1
    zo 09-okt. 14:30DSS 35+1Parkstad SV 35+3 - DSS 35+112-veld 12 Parkstad
rfwbs-sliderfwbs-slide