• VR3 Veld Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vuurst de vries, Rick van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    25 mei. 12:30DSS VR3Jong Holland VR1 - DSS VR3veld 2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS VR3 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zandvoort s.v. VR116140254243042
    2Stormvogels ijvv VR115111344202434
    3Jong Holland VR117101643261731
    4Hoofddorp s.v. VR21792644341029
    5DSS VR31784549321728
    6FC Aalsmeer VR2167543932726
    7DEVO'58 VR2175483038-819
    8United sv/DAVO VR11630131449-359
    9VVC fc VR11722131947-288
    10IJmuiden vv. VR21421111549-347

    Poulestanden DSS VR3 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan VR1330011299
    2Blauw Wit (W) Vr132019456
    3DSS VR331027613
    4WSV 1930 VR13003015-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Augustin, HannekeTeamspeler
    Beelen, DaphneTeamspeler
    Dongen, DewiTeamspeler
    Faruga, AgnieszkaTeamspeler
    Goede de, NatasjaTeamspeler
    Hattum, FloorTeamspeler
    Horeman, IngeTeamspeler
    Jong, Greetje deTeamspeler
    Klooster, ElzaTeamspeler
    Rodrigues, CheyenneTeamspeler
    Schlepers, DorrisTeamspeler
    Stavast, NikéTeamspeler
    Visser, IngeborgTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-slide