• VR3 Veld Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vuurst de vries, Rick van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    23 mrt. 13:00DSS VR3Zandvoort s.v. VR1 - DSS VR3veld 1
    30 mrt. 13:45DSS VR3DSS VR3 - Zandvoort s.v. VR1veld 1
    6 apr. 13:15DSS VR3DSS VR3 - DEVO'58 VR2veld 3
    13 apr. 14:45DSS VR3VVC fc VR1 - DSS VR3veld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Hoofddorp s.v. VR2 - DSS VR32 - 1
  • Poulestanden DSS VR3 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv VR11191137152228
    2Zandvoort s.v. VR11190241202127
    3Hoofddorp s.v. VR21381438241425
    4Jong Holland VR11271433221122
    5FC Aalsmeer VR2145543531420
    6DSS VR31254332221019
    7DEVO'58 VR2134362427-315
    8VVC fc VR1112271629-138
    9IJmuiden vv. VR2121110945-364
    10United sv/DAVO VR1111010939-303

    Poulestanden DSS VR3 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan VR1330011299
    2Blauw Wit (W) Vr132019456
    3DSS VR331027613
    4WSV 1930 VR13003015-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Augustin, HannekeTeamspeler
    Beelen, DaphneTeamspeler
    Dongen, DewiTeamspeler
    Faruga, AgnieszkaTeamspeler
    Goede de, NatasjaTeamspeler
    Hattum, FloorTeamspeler
    Horeman, IngeTeamspeler
    Jong, Greetje deTeamspeler
    Klooster, ElzaTeamspeler
    Rodrigues, CheyenneTeamspeler
    Schlepers, DorrisTeamspeler
    Stavast, NikéTeamspeler
    Verduijn-Strijker, NaomiTeamspeler
    Visser, IngeborgTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-slide