• VR1 Veld Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Koehorst, DonTechnische stafTrainer/coach
    Komin, ClaireMedische stafFysiotherapeut
    Martens, JackOverige stafStandaard functie
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    19 jan. 16:00DSS VR1FC Eindhoven AV VR2 - DSS VR1veld 1
    9 feb. 14:30DSS VR1ACV VR1 - DSS VR1veld 5
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS VR1 (0131 Vrouwen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnvogels, fc VR1119023443027
    2Berkel VR11180330131724
    3Barendrecht VR1107122315821
    4Oranje Nassau VR11162325141120
    5RCL VR1115241318-517
    6Heerenveense Boys VR1105051520-515
    7ACV VR1115061920-115
    8DSS VR1114162113813
    9Odysseus '91 VR1113351422-812
    10Reiger Boys VR1113261130-1911
    11SC Klarenbeek VR1112181223-117
    12Ter Leede VR2112091641-256

    Poulestanden DSS VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS VR13210185137
    2Saestum VR23210185137
    3Wartburgia asv VR23102812-43
    4De Weide VR13003325-220

    Poulestanden DSS VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik VR111008083
    2Bavel VR111007073
    3SteDoCo VR111007073
    4Heerenveense Boys VR111006063
    5Rijnvogels, fc VR111006063
    6Velsen Rkvv VR111008353
    7Wartburgia asv VR111006153
    8SVO Fortuna'54 VR111005053
    9Saestum VR111005053
    10Ter Leede VR111005053
    11FC Eindhoven AV VR211004043
    12FC Eindhoven AV VR111004133
    13RVVH VR111004133
    14Buitenveldert sc. VR111003033
    15Victoria Boys VR111003033
    16SC 't Zand VR111004223
    17DTS '35 Ede VR111003123
    18DSS VR111002023
    19Nieuw Roden VR111002023
    20S.C. Stiens VR111002023
    21Bekkerveld VR111002113
    22SDO VR1100112-10
    23Maarssen Vr1100124-20
    24Be Quick '28 VR1100113-20
    25Barendrecht VR1100102-20
    26Oranje Nassau VR1100102-20
    27SSS VR1100102-20
    28ACV VR1100114-30
    29Witkampers VR1100114-30
    30Rigtersbleek VR1100103-30
    31SV Venray VR1100103-30
    32DSE VR1100104-40
    33Orion VR1100138-50
    34Gooi 't sc VR1100116-50
    35Berkel VR1100105-50
    36Saestum VR2100105-50
    37SEP VR1100105-50
    38Oranje Nassau VR2100106-60
    39Ter Leede VR2100106-60
    40CSW VR1100107-70
    41Eldenia VR2100107-70
    42Prinses Irene VR1100108-80

    Poulestanden DSS VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RVVH VR111005143
    2Saestum VR111004043
    3Bavel VR111004133
    4DSS VR111004133
    5Wartburgia asv VR111003123
    6FC Eindhoven AV VR211001103
    7Victoria Boys VR100000000
    8SVO Fortuna'54 VR110011100
    9Woezik VR1100113-20
    10Heerenveense Boys VR1100114-30
    11SC 't Zand VR1100114-30
    12Bekkerveld VR1100115-40
    13S.C. Stiens VR1100104-40

    Poulestanden DSS VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo VR111002113
    2Bavel VR100000000
    3DSS VR100000000
    4DTS '35 Ede VR100000000
    5FC Eindhoven AV VR100000000
    6FC Eindhoven AV VR200000000
    7SVO Fortuna'54 VR100000000
    8Nieuw Roden VR100000000
    9Rijnvogels, fc VR100000000
    10RVVH VR100000000
    11Saestum VR100000000
    12Ter Leede VR100000000
    13Velsen Rkvv VR100000000
    14Victoria Boys VR100000000
    15Wartburgia asv VR100000000
    16Buitenveldert sc. VR1100112-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aubrun, NanetteTeamspeler
    Berndsen, LotteTeamspeler
    Boer, Sheryl deTeamspeler
    Bos, DaniëlaTeamspeler
    Cevat, MoïseTeamspeler
    Crolla, WiesTeamspeler
    Dijkman, NaomiTeamspeler
    Driessen, DeenaTeamspeler
    Engelen, Pascalle vanTeamspeler
    Klaver, IlseTeamspeler
    Kopp, IsabelTeamspeler
    Lamers, BrittTeamspeler
    Luntz, CarliTeamspeler
    Martens, JoanTeamspeler
    Olsthoorn, CathyTeamspeler
    Pauletta, JoiaTeamspelerMiddenvelder
    Sewalt, NikkiTeamspeler
    Sluis, Roos van derTeamspeler
    Steinmetz, JacinthaTeamspeler
    Velde, Pascalle van derTeamspeler
    Velde, Quinty van derTeamspeler
    Verkruyssen, IsaTeamspeler
    Villeda, VannaTeamspeler
    Weiffenbach, HannekeTeamspeler
    Wierda, NienkeTeamspeler
    Wijngaarden, Zoe vanTeamspeler
    Zijlma, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-sliderfwbs-slide