• VR1 Veld Zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Koehorst, DonTechnische stafTrainer/coach
    Komin, ClaireMedische stafFysiotherapeut
    Martens, JackOverige stafStandaard functie
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    25 mei. 15:00DSS VR1Oranje Nassau VR1 - DSS VR1 veld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Odysseus '91 VR1 - DSS VR13 - 1
    18 mei.DSS VR1 - Rijnvogels, fc VR10 - 3
  • Poulestanden DSS VR1 (0131 Vrouwen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnvogels, fc VR121153361124948
    2Berkel VR121142562332944
    3Oranje Nassau VR121133546271942
    4ACV VR12112094234836
    5Barendrecht VR12111284537834
    6DSS VR121921043291429
    7Odysseus '91 VR1218493844-628
    8Heerenveense Boys VR12174102835-725
    9RCL VR12174102333-1025
    10Reiger Boys VR12146111646-3018
    11SC Klarenbeek VR12152142549-2417
    12Ter Leede VR22150162575-5015

    Poulestanden DSS VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS VR13210185137
    2Saestum VR23210185137
    3Wartburgia asv VR23102812-43
    4De Weide VR13003325-220

    Poulestanden DSS VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik VR111008083
    2Bavel VR111007073
    3SteDoCo VR111007073
    4Heerenveense Boys VR111006063
    5Rijnvogels, fc VR111006063
    6Velsen Rkvv VR111008353
    7Wartburgia asv VR111006153
    8SVO Fortuna'54 VR111005053
    9Saestum VR111005053
    10Ter Leede VR111005053
    11FC Eindhoven AV VR211004043
    12FC Eindhoven AV VR111004133
    13RVVH VR111004133
    14Buitenveldert sc. VR111003033
    15Victoria Boys VR111003033
    16SC 't Zand VR111004223
    17DTS '35 Ede VR111003123
    18DSS VR111002023
    19Nieuw Roden VR111002023
    20S.C. Stiens VR111002023
    21Bekkerveld VR111002113
    22SDO VR1100112-10
    23Maarssen Vr1100124-20
    24Be Quick '28 VR1100113-20
    25Barendrecht VR1100102-20
    26Oranje Nassau VR1100102-20
    27SSS VR1100102-20
    28ACV VR1100114-30
    29Witkampers VR1100114-30
    30Rigtersbleek VR1100103-30
    31SV Venray VR1100103-30
    32DSE VR1100104-40
    33Orion VR1100138-50
    34Gooi 't sc VR1100116-50
    35Berkel VR1100105-50
    36Saestum VR2100105-50
    37SEP VR1100105-50
    38Oranje Nassau VR2100106-60
    39Ter Leede VR2100106-60
    40CSW VR1100107-70
    41Eldenia VR2100107-70
    42Prinses Irene VR1100108-80

    Poulestanden DSS VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RVVH VR111005143
    2Saestum VR111004043
    3Bavel VR111004133
    4DSS VR111004133
    5Wartburgia asv VR111003123
    6FC Eindhoven AV VR211001103
    7Victoria Boys VR100000000
    8SVO Fortuna'54 VR110011100
    9Woezik VR1100113-20
    10Heerenveense Boys VR1100114-30
    11SC 't Zand VR1100114-30
    12Bekkerveld VR1100115-40
    13S.C. Stiens VR1100104-40

    Poulestanden DSS VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saestum VR111007073
    2DTS '35 Ede VR111005053
    3Ter Leede VR111005143
    4Wartburgia asv VR111004043
    5Bavel VR111002113
    6DSS VR111002113
    7SteDoCo VR111002113
    8FC Eindhoven AV VR100000000
    9SVO Fortuna'54 VR100000000
    10Buitenveldert sc. VR1100112-10
    11FC Eindhoven AV VR2100112-10
    12RVVH VR1100112-10
    13Nieuw Roden VR1100115-40
    14Rijnvogels, fc VR1100104-40
    15Victoria Boys VR1100105-50
    16Velsen Rkvv VR1100107-70

    Poulestanden DSS VR1 (B2480 Vrouwen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax1100130133
    2Excelsior Barendrecht11004133
    3FC Twente11003033
    4PEC Zwolle11002023
    5sc Heerenveen11004313
    6Achilles'2911002113
    7DTS '35 Ede VR111001013
    8ADO Den Haag10103301
    9PSV10103301
    10Saestum VR1100134-10
    11DSS VR1100112-10
    12VV Alkmaar100101-10
    13Wartburgia asv VR1100102-20
    14Ter Leede VR1100114-30
    15SteDoCo VR1100103-30
    16Bavel VR11001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aubrun, NanetteTeamspeler
    Berndsen, LotteTeamspeler
    Boer, Sheryl deTeamspeler
    Bos, DaniëlaTeamspeler
    Cevat, MoïseTeamspeler
    Crolla, WiesTeamspeler
    Dijkman, NaomiTeamspeler
    Driessen, DeenaTeamspeler
    Engelen, Pascalle vanTeamspeler
    Klaver, IlseTeamspeler
    Kopp, IsabelTeamspeler
    Lamers, BrittTeamspeler
    Luntz, CarliTeamspeler
    Martens, JoanTeamspeler
    Olsthoorn, CathyTeamspeler
    Sewalt, NikkiTeamspeler
    Sluis, Roos van derTeamspeler
    Sluis, Tippi van derTeamspeler
    Steinmetz, JacinthaTeamspeler
    Velde, Pascalle van derTeamspeler
    Velde, Quinty van derTeamspeler
    Verkruyssen, IsaTeamspeler
    Villeda, VannaTeamspeler
    Weiffenbach, HannekeTeamspeler
    Wierda, NienkeTeamspeler
    Wijngaarden, Zoe vanTeamspeler
    Zijlma, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-sliderfwbs-slide