• Wedstrijd en trainingsnieuws

  • Scheidsrechtersaanstellingen komende week

    DatetimeAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijd
    do 24-okt.20:00AfgeschermdGeel Wit '20 sv. 2 - DSS 2
    za 26-okt.11:30Teammanager O13, ABloemendaal JO13-3 - DSS JO13-3
    za 26-okt.11:45Witteveen, R. (Ryan)Geel Wit '20 sv. JO14-1 - DSS JO14-2
    za 26-okt.12:00Vlist, C. (Corine) van derVlug en Vaardig cvv. MO15-1 - DSS MO15-3
    za 26-okt.13:45Grevink, A. (Arriën)Schagen United MO15-1 - DSS MO15-1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieVeld
    do 24-okt. 20:00Geel Wit '20 sv. 2 - DSS 2A.H. (Aad) van Tunen (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Geel Wit'20veld 2
    vr 25-okt. 21:05DSS 3 - Olympia Haarlem 4A.S. (Ad) Menig (Scheidsrechter)TetterodehalTetterodehal veld 1
    vr 25-okt. 22:00Olympia Haarlem VE1 - DSS VE1Turnhouthal, vanVan Turnhouthal veld 1
    za 26-okt. 08:30DSS JO13-4 - DEM (RKVV) JO13-4Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 26-okt. 08:30DSS JO13-2 - Onze Gezellen JO13-2Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 26-okt. 09:00DSS JO14-4 - Geel Wit '20 sv. JO14-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 26-okt. 10:00DSS MO11-2 - Overbos sv. MO11-2Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 26-okt. 10:15DSS MO13-2 - Geel Wit '20 sv. MO13-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 26-okt. 10:15DSS JO15-1 - Schoten vv. JO15-2Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 26-okt. 10:30GeuzenMiddenmeer MO11-1 - DSS MO11-1Sportpark Voorlandveld 2
    za 26-okt. 11:30Bloemendaal JO13-3 - DSS JO13-3A Teammanager O13 (Scheidsrechter)Sportpark Bergwegveld 4
    za 26-okt. 11:45Geel Wit '20 sv. JO14-1 - DSS JO14-2R. (Ryan) Witteveen (Scheidsrechter)Sportpark Geel Wit'20veld 2
    za 26-okt. 12:00DSS MO19-2 - Hercules Zaandam sc MO19-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 26-okt. 12:00Vlug en Vaardig cvv. MO15-1 - DSS MO15-3C. (Corine) van der Vlist (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Ookmeerveld 1 Vlug en Vaardig
    za 26-okt. 12:15DSS MO17-3 - VSV MO17-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 26-okt. 13:00DSS MO13-3 - DIOS sv. MO13-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 26-okt. 13:15Hoofddorp s.v. MO15-1 - DSS MO15-2Sportpark De IJveldenveld 2
    za 26-okt. 13:45Schagen United MO15-1 - DSS MO15-1A. (Arriën) Grevink (Scheidsrechter)Sportpark Nes Noord2
    za 26-okt. 14:30Ankaraspor FC JO18-1 - DSS JO18-1Sportpark Middenmeerveld 1 Ankaraspor
    za 26-okt. 14:30DSS VR1 - Wartburgia asv VR2A.W. (Albert) Vos (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 26-okt. 14:30DSS VR3 - TOB Rksv VR1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 26-okt. 14:30Kadoelen sv. VR1 - DSS VR2W.D.M. (Wil) van Arnhem (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Kadoelenveld 1 kunstgras
    za 26-okt. 14:45Alliance '22 sv. MO19-1 - DSS MO19-1Sportpark Alliance'22veld 2
    zo 27-okt. 09:00Sporting Martinus JO15-3 - DSS JO15-3Sportpark Overburgveld 3
    zo 27-okt. 09:15WV-HEDW JO17-2 - DSS JO17-3Sportpark Middenmeerveld 5 KG2 WVHEDW
    zo 27-okt. 09:15DSS JO17-4 - Hoofddorp s.v. JO17-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 27-okt. 09:30KDO sv JO15-2 - DSS JO15-4Sportpark KDOveld 3
    zo 27-okt. 10:00RODA '23 Rksv JO15-1 - DSS JO15-2W. (Wouter) Bergsma (Scheidsrechter)Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 2
    zo 27-okt. 11:00DSS JO19-2 - Ouderkerk sv. JO19-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 27-okt. 11:00Swift JO17-2 - DSS JO17-2Sportpark Olympiaplein - Swiftveld 2
    zo 27-okt. 11:00DSS 4 - Onze Gezellen 4M. (Marc) Groen (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 27-okt. 11:30THB 35+1 - DSS 35+1Sportpark Eindenhoutveld 1
    zo 27-okt. 11:30DSS JO17-1 - Zeeburgia avv JO17-1M.B. (Marco) Spanjaart (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 27-okt. 13:00Swift 3 - DSS 2Sportpark Olympiaplein - Swiftveld 2
    zo 27-okt. 13:00Sporting Martinus JO17-2 - DSS JO17-5Sportpark Overburgveld 2
    zo 27-okt. 13:00DSS JO19-3 - Alliance '22 sv. JO19-3C. (Caspar) van Emde Boas (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 27-okt. 13:30DSS 3 - Hillegom sv 6C.A. (Kees) van Duin (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 27-okt. 14:00DSS JO19-1 - Nieuw West United SV JO19-1R. (Renzo) Toet (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 27-okt. 14:00WSV 1930 1 - DSS 1A. (Abdullah) Oughris (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark WSV'30Veld A
    zo 27-okt. 15:00DSS JO18-1 - SDZ JO18-1C. (Caspar) van Emde Boas (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 27-okt. 15:45DSS JO16-1 - OFC JO16-1R.W.M. (Rob) Spijker (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 27-okt. 16:00Buitenveldert sc. JO15-1 - DSS JO15-1E. (Eigen) Scheidsrechter (Scheidsrechter)Sportpark Buitenveldertveld 1
    zo 27-okt. 16:15DSS JO17-6 - KDO sv JO17-3L. (Luka) van Schie (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    ma 28-okt. 19:15DSS 8 - IJmuiden vv. 3Kennemer SportcenterKennemer Sportcenter veld 1
    ma 28-okt. 20:10DSS VE1 - Zandvoort s.v. VE1Kennemer SportcenterKennemer Sportcenter veld 1
    ma 28-okt. 21:05DSS 2 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 8P. (Piet) Landwehr Johann (Scheidsrechter)Dorpscentrum SpaarndamDorpscentrum Spaarndam veld 1
    di 29-okt. 19:00HBC JO15-1 - DSS JO15-1A. (Ab) Dambrink (Scheidsrechter)Sportpark HBCveld 1
    di 29-okt. 20:15DSS VR2 - Hillegom sv VR1E. (Enrico) Does (Scheidsrechter), R. (Ruby) Mens (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    wo 30-okt. 20:10DSK 2 - DSS 3GroenendaalhalGroenendaalhal veld 1
    vr 01-nov. 19:15Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 1 - DSS 1BeijneshalBeijneshal veld 1
    vr 01-nov. 19:30BSM sv 5 - DSS 6Kooi, deDe Kooi veld 1
    vr 01-nov. 20:00DSS VR30+1 - Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1Sportpark Pim Mulierveld 1
    vr 01-nov. 20:00DSS 35+2 - Bloemendaal 35+1Sportpark Geel Wit'20veld 1
    vr 01-nov. 20:00Hillegom sv VR18+1 - DSS VR18+1Sportpark Ter Speckeveld 2
    vr 01-nov. 20:00Badhoevedorp sc. 35+3 - DSS 35+1Sportpark De Koog - FC Uitgeestveld 3
    vr 01-nov. 20:10DSS 5 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 12SpaarnehalSpaarnehal veld 1
    vr 01-nov. 20:30DSS 35+2 - Haarlem-Kennemerland f.c. 35+1Sportpark Geel Wit'20veld 1
    vr 01-nov. 20:30DSS 35+1 - FC Uitgeest 35+3Sportpark De Koog - FC Uitgeestveld 3
    vr 01-nov. 20:30DSS VR18+1 - Hoofddorp s.v. VR18+1Sportpark Ter Speckeveld 2
    vr 01-nov. 20:30vv Zwanenburg VR30+1 - DSS VR30+1Sportpark Pim Mulierveld 1
    vr 01-nov. 21:00Hillegom sv VR18+2 - DSS VR18+1Sportpark Ter Speckeveld 2
    vr 01-nov. 21:00Geel Wit '20 sv. 35+1 - DSS 35+2Sportpark Geel Wit'20veld 1
    vr 01-nov. 21:00Parkstad SV 35+1 - DSS 35+1Sportpark De Koog - FC Uitgeestveld 3
    vr 01-nov. 21:00DSS VR30+1 - IJmuiden vv. VR30+1Sportpark Pim Mulierveld 1
    vr 01-nov. 21:30DSS VR18+1 - FC Lisse VR18+1Sportpark Ter Speckeveld 2
    vr 01-nov. 22:00DSS 4 - Olympia Haarlem 6TetterodehalTetterodehal veld 1
    za 02-nov. 08:30HBC JO11-2 - DSS JO11-7MSportpark HBCveld 3
    za 02-nov. 08:30DSS JO9-1 - Assendelft JO9-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 08:30DIOS sv. JO10-3 - DSS JO10-5Sportpark Jan Schramaveld 2
    za 02-nov. 08:30DSS JO9-6 - Koninklijke HFC JO9-12Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 08:30Koninklijke HFC MO11-2 - DSS MO11-2Sportpark Koninklijke HFCveld 5
    za 02-nov. 08:30DSS JO11-1 - Geel Wit '20 sv. JO11-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 02-nov. 08:30DSS JO8-1 - Hillegom sv JO8-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 08:30Jong Hercules JO8-1 - DSS JO8-6Sportpark Aagtendijkveld 2
    za 02-nov. 08:30Overbos sv. MO11-1 - DSS MO11-1Sportpark Overbosveld 3
    za 02-nov. 08:30VVC fc JO9-5 - DSS JO9-9Montreallaan - VVC complexveld 5
    za 02-nov. 08:30DSS JO9-4 - Stormvogels ijvv JO9-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 08:30Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-2 - DSS JO8-5Sportpark Haarlem Stadionveld 3
    za 02-nov. 08:30DSS JO13-3 - Koninklijke HFC JO13-5Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 02-nov. 08:45SVIJ JO8-1 - DSS JO8-7Sportpark Zeewijk SVIJveld 3 SVIJ
    za 02-nov. 09:00VSV JO8-1 - DSS JO8-8Sportpark "Hofgeest" - VSVveld 1
    za 02-nov. 09:00Velsen Rkvv JO9-1 - DSS JO9-8Sportpark Driehuis - Velsen rkvvveld 5
    za 02-nov. 09:00Overbos sv. JO12-3 - DSS JO12-6Sportpark Overbosveld 5
    za 02-nov. 09:00Geel Wit '20 sv. JO11-3 - DSS JO11-5Sportpark Geel Wit'20veld 2
    za 02-nov. 09:20DSS JO8-3 - BSM sv JO8-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 09:30DSS JO9-2 - Bloemendaal JO9-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 09:30Onze Gezellen JO10-6 - DSS JO10-6Sportpark Vd Aartveld 1 Onze Gezellen
    za 02-nov. 09:30Zevenhoven MO13-1 - DSS MO13-3Sportpark Zevenhovenveld 1
    za 02-nov. 09:30DSS JO9-5 - UNO vv JO9-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 09:30VVC fc JO10-5 - DSS JO10-9Montreallaan - VVC complexveld 6
    za 02-nov. 09:30DSS JO8-2 - Sporting Martinus JO8-6Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 09:45Bloemendaal JO10-5 - DSS JO10-7Sportpark Bergwegveld 1
    za 02-nov. 10:00DSS JO11-3 - Velsenoord FC JO11-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 02-nov. 10:00DSS MO15-1 - KSV MO15-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 02-nov. 10:00Pancratius Rksv JO10-6 - DSS JO10-8Sportpark Schuilhoeveveld 2 Pancratius
    za 02-nov. 10:00Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-3 - DSS JO12-4Sportpark Haarlem Stadionveld 3
    za 02-nov. 10:15GeuzenMiddenmeer MO11-2 - DSS MO11-3Sportpark Voorlandveld 1
    za 02-nov. 10:20DSS JO8-4 - Foresters (de) JO8-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 10:30Velsen Rkvv JO9-3 - DSS JO9-7Sportpark Driehuis - Velsen rkvvveld 5
    za 02-nov. 10:45DSS JO10-10 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-4Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 10:45DSS JO9-3 - Bloemendaal JO9-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 10:45DSS JO10-1 - FC Amsterdam JO10-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 11:00Terrasvogels JO11-2 - DSS JO11-6Sportpark "De Elta" - Terrasvogelsveld 3 (pupillen)
    za 02-nov. 11:00DSOV JO11-2 - DSS JO11-8Sportpark Zijdewindeveld 3
    za 02-nov. 11:00RKDES JO13-2 - DSS JO13-2Sportpark Calslagenveld 1
    za 02-nov. 11:00ADO '20 MO13-1 - DSS MO13-1Sportpark "De Vlotter" - ADO'20veld 4
    za 02-nov. 11:15HBC JO13-3 - DSS JO13-4Afgeschermd (Scheidsrechter)Sportpark HBC3
    za 02-nov. 11:30Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-4 - DSS JO12-5Sportpark Haarlem Stadionveld 3
    za 02-nov. 11:30Hoofddorp s.v. MO13-2 - DSS MO13-2Sportpark De IJveldenveld 4
    za 02-nov. 11:30SVIJ MO17-2 - DSS MO17-3Sportpark Zeewijk SVIJveld 1 SVIJ
    za 02-nov. 11:30DSS JO11-2 - Stormvogels ijvv JO11-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 12:00DSS MO17-1 - Buitenveldert sc. MO17-1M.B. (Marco) Spanjaart (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 02-nov. 12:00DSS VR2 - Faja Lobi KDS VR1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 02-nov. 12:00DSS JO10-3 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 12:00DSS JO10-4 - VSV JO10-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 12:00Purmersteijn JO13-2 - DSS JO13-1H. (Henk) van Bokhoven (Scheidsrechter)Sportpark Purmersteijnveld 2
    za 02-nov. 12:00DSS JO10-2 - FC Aalsmeer JO10-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 12:30Amstelveen/Heemraad MO17-1 - DSS MO17-2Sportpark Sportlaan-Oostveld 3 Amstelveen
    za 02-nov. 13:00Purmerland MO19-1 - DSS MO19-2Sportpark Purmerlandveld 1
    za 02-nov. 13:00Onze Gezellen JO14-3 - DSS JO14-4Sportpark Vd Aartveld 1 Onze Gezellen
    za 02-nov. 13:00DEM (RKVV) JO15-3 - DSS JO15-1Sportpark DEMveld 3
    za 02-nov. 13:15DSS JO14-1 - DEM (RKVV) JO14-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 13:30DSS JO12-3 - Geel Wit '20 sv. JO12-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 02-nov. 13:30DSS JO12-1 - Overbos sv. JO12-2Sportpark Pim Mulierveld 5
    za 02-nov. 14:15DSS MO19-1 - KFC MO19-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 02-nov. 14:30DEM (RKVV) JO12-4 - DSS JO12-7Sportpark DEMveld 7
    za 02-nov. 14:30Geel Wit '20 sv. 2 - DSS 2Sportpark Geel Wit'20veld 1
    za 02-nov. 14:30DSS JO12-2 - DEM (RKVV) JO12-3Sportpark Pim Mulierveld 6
    za 02-nov. 15:00DSS JO16-1 - Badhoevedorp sc. JO16-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 02-nov. 15:00Heerenveense Boys VR1 - DSS VR1M. (Marcel) de Graaf (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark De Akkerskunstgrasveld
    za 02-nov. 15:00DSS JO18-1 - Siveo '60 JO18-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 15:00DSS JO11-4 - Bloemendaal JO11-4Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 02-nov. 15:00VVA/Spartaan VR1 - DSS VR3Sportpark Jan van Galen - VVA/Spveld 2
    za 02-nov. 16:30DSS JO14-2 - vv Zwanenburg JO14-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 02-nov. 16:45DSS JO14-3 - AGB JO14-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 02-nov. 16:45DSS MO15-3 - HBC MO15-2Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 03-nov. 09:00DSS JO15-1 - Swift JO15-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 03-nov. 09:30Waterwijk asc JO15-1 - DSS JO15-2Sportpark Rie Mastenbroekveld 2
    zo 03-nov. 11:00DSS 35+1 - Schoten vv. 35+1Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 03-nov. 11:00DSS JO17-2 - Buitenveldert sc. JO17-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 03-nov. 11:00ST Pancratius/Badhoevedorp JO15-3 - DSS JO15-3Sportpark Schuilhoeveveld 3 Pancratius
    zo 03-nov. 11:00Terrasvogels 3 - DSS 4Sportpark "De Elta" - Terrasvogelsveld 1
    zo 03-nov. 11:15SDW JO19-1 - DSS JO19-1Sportpark Spieringhornveld 2 SDW
    zo 03-nov. 11:15DSS 2 - DSOV 2M.J. (Michael) Fresco (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 03-nov. 12:00VVA/Spartaan JO17-3 - DSS JO17-4Sportpark Jan van Galen - VVA/Spveld 1
    zo 03-nov. 12:00Sloterdijk avv. JO18-1 - DSS JO18-1Sportpark Multatuliweg- Sloterdijkveld 2
    zo 03-nov. 12:00RODA '23 Rksv JO19-3 - DSS JO19-2Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 3
    zo 03-nov. 12:30Koninklijke HFC JO17-8 - DSS JO17-6Sportpark Eindenhoutveld 1
    zo 03-nov. 13:00AFC IJburg JO16-1 - DSS JO16-1Sportpark IJburgveld 1
    zo 03-nov. 13:10Koninklijke HFC 3 - DSS 3Sportpark Koninklijke HFCveld 4
    zo 03-nov. 13:30DSS JO17-5 - Buitenveldert sc. JO17-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 03-nov. 13:30DSS JO17-3 - Koninklijke HFC JO17-3M.B. (Marco) Spanjaart (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 03-nov. 14:00DCG Rksv JO17-1 - DSS JO17-1Sportpark Ookmeerveld 2 DCG
    zo 03-nov. 14:00DSS 1 - Zaandijk 1M.A.M. (Marcel) Huijboom (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 03-nov. 14:30RODA '23 Rksv JO19-4 - DSS JO19-3Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 4
    ma 04-nov. 22:00Zaalvoetbal Onze Gezellen VE1 - DSS VE1Onze GezellenhalOnze Gezellenhal veld 1
    ma 04-nov. 22:00DSS 3 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 14Turnhouthal, vanVan Turnhouthal veld 1
    ma 04-nov. 22:00IJmuiden vv. 4 - DSS 5ZeewijkZeewijk veld 1
    vr 08-nov. 19:15THB 1 - DSS 2C. (Cor) Zwanenburg (Scheidsrechter)SpaarnehalSpaarnehal veld 1
    vr 08-nov. 21:05DSS 1 - DSK 1TetterodehalTetterodehal veld 1
    vr 08-nov. 22:00DSS 6 - DIOS sv. 6TetterodehalTetterodehal veld 1
    za 09-nov. 08:30Overbos sv. JO8-1 - DSS JO8-1Sportpark Overbosveld 3
    za 09-nov. 08:30Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-1 - DSS JO8-3Sportpark Haarlem Stadionveld 4
    za 09-nov. 08:30DSS JO11-8 - Olympia Haarlem JO11-3MSportpark Pim Mulierveld 5
    za 09-nov. 08:30DSS JO13-2 - Overbos sv. JO13-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 08:30Bloemendaal JO11-1 - DSS JO11-1Sportpark Bergwegveld 4
    za 09-nov. 08:30DSS JO13-4 - Bloemendaal JO13-4Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 09-nov. 08:30DSS MO11-3 - Vitesse 22 MO11-3Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 09-nov. 08:30DSS MO13-1 - Westfriezen MO13-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 09-nov. 08:30VVC fc JO8-2 - DSS JO8-2Montreallaan - VVC complexveld 1
    za 09-nov. 08:30DSS JO11-6 - Bloemendaal JO11-5Sportpark Pim Mulierveld 6
    za 09-nov. 08:30UNO vv JO9-3 - DSS JO9-6Sportpark De Deugdveld 2
    za 09-nov. 08:30IJmuiden vv. JO11-1 - DSS JO11-3Sportpark "Schoonenberg" - IJmuidenveld 4
    za 09-nov. 09:00Pancratius Rksv JO9-3 - DSS JO9-2Sportpark Schuilhoeveveld 2 Pancratius
    za 09-nov. 09:00Velsen Rkvv JO13-1 - DSS JO13-3Sportpark Driehuis - Velsen rkvvveld 3
    za 09-nov. 09:00FC Uitgeest JO8-2 - DSS JO8-4Sportpark De Koog - FC Uitgeestveld 2
    za 09-nov. 09:30VVC fc JO10-1 - DSS JO10-1Montreallaan - VVC complexveld 1
    za 09-nov. 09:45DSS JO9-7 - Bloemendaal JO9-6Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 09:45DSS JO9-9 - DIOS sv. JO9-6Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 09:45DSS JO8-7 - Geel Wit '20 sv. JO8-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 09:45Bloemendaal JO10-4 - DSS JO10-4Sportpark Bergwegveld 4
    za 09-nov. 09:45ODIN 59 JO9-4 - DSS JO9-4Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"veld 5 alleen JO8/JO9
    za 09-nov. 09:45DSS JO8-8 - Geel Wit '20 sv. JO8-5Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 10:00DSS MO11-2 - Legmeervogels MO11-1Sportpark Pim Mulierveld 5
    za 09-nov. 10:00DSS JO15-1 - Velsenoord FC JO15-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 09-nov. 10:00Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-1 - DSS JO12-1Sportpark Haarlem Stadionveld 3
    za 09-nov. 10:00DSS MO11-1 - TOS-Actief MO11-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 09-nov. 10:00IJmuiden vv. MO15-1 - DSS MO15-3Sportpark "Schoonenberg" - IJmuidenveld 2
    za 09-nov. 10:00DSS JO14-4 - EDO hfc JO14-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 09-nov. 10:00DSS JO12-5 - Geel Wit '20 sv. JO12-2Sportpark Pim Mulierveld 6
    za 09-nov. 10:15EDO hfc JO10-2 - DSS JO10-3Sportpark Noordersportparkveld 2
    za 09-nov. 10:15FC Aalsmeer MO15-1 - DSS MO15-2Sportpark FC Aalsmeer veld 1
    za 09-nov. 10:15FC Aalsmeer JO9-1 - DSS JO9-1Sportpark FC Aalsmeer veld 2
    za 09-nov. 10:20FC Aalsmeer JO14-1 - DSS JO14-1Sportpark FC Aalsmeer veld 5
    za 09-nov. 10:30Zandvoort s.v. JO18-1 - DSS JO18-1Sportpark Zandvoortveld 1
    za 09-nov. 10:35DSS JO9-8 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO9-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 10:35DSS JO8-6 - Onze Gezellen JO8-5Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 10:35DSS JO8-5 - Koninklijke HFC JO8-5Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 10:45DSS JO10-9 - DSOV JO10-4Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 09-nov. 10:45DIOS sv. JO9-4 - DSS JO9-5Sportpark Jan Schramaveld 1
rfwbs-sliderfwbs-slide