• JO13-6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sluis, Roos van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    23 mrt. 10:15DSS JO13-2007-1DSS JO13-2007-1 - VSV JO13-2007-1veld 1
    30 mrt. 14:00DSS JO13-2007-1DSS JO13-2007-1 - Onze Gezellen JO13-2007-1veld 2
    13 apr. 14:00DSS JO13-2007-1FC Uitgeest JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-1veld 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.DSS JO13-2007-1 - VVC JO13-2007-11 - 2
    16 mrt.Alcmaria Victrix JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-12 - 4
  • Poulestanden DSS JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden DSS JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bloemendaal JO13-2007-13300284249
    2Onze Gezellen JO13-2007-12101611-53
    3Geel Wit JO13-2007-13102417-133
    4DSS JO13-2007-1200228-60

    Poulestanden DSS JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS JO13-2007-13300122109
    2FC Uitgeest JO13-2007-1330011299
    3VVC JO13-2007-132015506
    4ST Schagen/SRC JO13-2007-1420211836
    5DSS JO13-2007-142027616
    6Onze Gezellen JO13-2007-131025413
    7Alcmaria Victrix JO13-2007-13102710-33
    8ADO '20 JO13-2007-1100104-40
    9LSVV JO13-2007-12002210-80
    10VSV JO13-2007-12002413-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amoroso, ValerioTeamspeler
    Bontje, TijlTeamspeler
    Brink, Pelle van denTeamspeler
    Buddelmeijer, NoahTeamspeler
    Groeneveld, SenneTeamspeler
    Heida, TimoTeamspeler
    Jong, Teun deTeamspeler
    Marsbergen, Vanilla vanTeamspeler
    Mens, CasTeamspeler
    Suorsa, KaiTeamspeler
    Vesseur, LoetTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide