• JO13-6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sluis, Roos van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    25 mei. 09:00DSS JO13-2007-1ADO '20 JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-1veld 4
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.LSVV JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-13 - 1
  • Poulestanden DSS JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden DSS JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bloemendaal JO13-2007-13300284249
    2Onze Gezellen JO13-2007-12101611-53
    3Geel Wit JO13-2007-13102417-133
    4DSS JO13-2007-1200228-60

    Poulestanden DSS JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest JO13-2007-187102742322
    2DIOS JO13-2007-187013182321
    3Onze Gezellen JO13-2007-17502137615
    4VVC JO13-2007-184131822-413
    5ADO '20 JO13-2007-183232116511
    6DSS JO13-2007-183051216-49
    7ST Schagen/SRC JO13-2007-182151620-47
    8Alcmaria Victrix JO13-2007-182061633-176
    9VSV JO13-2007-171241627-115
    10LSVV JO13-2007-18116724-174
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amoroso, ValerioTeamspeler
    Bontje, TijlTeamspeler
    Brink, Pelle van denTeamspeler
    Buddelmeijer, NoahTeamspeler
    Groeneveld, SenneTeamspeler
    Heida, TimoTeamspeler
    Jong, Teun deTeamspeler
    Marsbergen, Vanilla vanTeamspeler
    Mens, CasTeamspeler
    Suorsa, KaiTeamspeler
    Vesseur, LoetTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide