• 8 Zaal Week man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    9 sep. 19:15DSS 8DSS 8 - SIZO vv 1Kennemer Sportcenter veld 1
    16 sep. 19:15DSS 8ZVS/De Stal 4 - DSS 8Dorpscentrum Spaarndam veld 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS 8 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 600000000
    2DIOS sv. 800000000
    3DSK 500000000
    4DSS 800000000
    5DVS Haarlem 800000000
    6Hillegom sv 300000000
    7IJmuiden vv. 300000000
    8Olympia Haarlem 900000000
    9Olympia Haarlem 1200000000
    10Olympia Haarlem 1600000000
    11SIZO vv 100000000
    12ZVS/De Stal 400000000
    13TT/Goodnight 500000000
    14VVC fc 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barmou, MohamedTeamspeler
    Barmou, MoussaTeamspeler
    Negrijn, LeonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide