• 35+ Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eisenberger, JelleTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumTeamWedstrijdVeldDetails
    19 mei. 11:00DSS 35+1DSS 35+1 - THB 35+1veld 2
    26 mei. 09:30DSS 35+1Onze Gezellen 35+1 - DSS 35+1veld 1 Onze Gezellen
    2 jun. 11:00DSS 35+1Hoofddorp s.v. 35+1 - DSS 35+1veld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 mei.THB 35+1 - DSS 35+1
    5 mei.THB 35+1 - DSS 35+11 - 1
    12 mei.DSS 35+1 - Hoofddorp s.v. 35+13 - 1
  • Poulestanden DSS 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+122009096
    2Westzaan 35+1210123-13
    3Always Forward 35+1200219-80

    Poulestanden DSS 35+1 (B2210 Veteranen beker zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+111002023
    2Sloterdijk avv. 35+1100102-20

    Poulestanden DSS 35+1 (B2220 Veteranen beker zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+100000000

    Poulestanden DSS 35+1 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+1990064164827
    2Onze Gezellen 35+1962138152320
    3Schoten vv. 35+1951339291016
    4THB 35+195134541416
    5Hoofddorp s.v. 35+193422925413
    6Olympia Haarlem 35+193153127410
    7Bloemendaal 35+193152224-210
    8HBC 35+193152135-1410
    9Heemstede hfc 35+191352346-236
    10Onze Gezellen 35+290091064-540

    Poulestanden DSS 35+1 (0603 Mannen 35+ Zondag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+1961227121519
    2THB 35+185213930917
    3Schoten vv. 35+1104333528715
    4Onze Gezellen 35+193152830-210
    5Hoofddorp s.v. 35+1100372150-293

    Poulestanden DSS 35+1 (B1880 Veteranen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere FC 35+211005053
    2HBOK 35+111005233
    3Valken de 35+111004133
    4V.V. Bergen 35+111005323
    5Ajax AFC 35+111003213
    6Kolping Boys 35+111002113
    7Fortius asv. 35+100000000
    8Parkstad SV 35+100000000
    9Zuidvogels HSV De 35+100000000
    10AGB 35+2100123-10
    11Onze Gezellen 35+1100112-10
    12Westfriezen 35+1100135-20
    13ZOB 35+1100125-30
    14Westfriezen 45+1100114-30
    15DSS 35+1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bende, JeroenTeamspeler
    Blommaert, RensTeamspeler
    Eijkhof, Doby van denTeamspeler
    Eijkhof, Jorn v.d.Teamspeler
    Groen, VincentTeamspeler
    Lucas, MaartenTeamspeler
    Meier, RichardTeamspeler
    Portegies, AlexanderTeamspeler
    Rutte, JeroenTeamspeler
    Salvadori, PatrizioTeamspeler
    Zander, PeterTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-slide