• 3 Zaal Week man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSK 22119021767010657
    2Olympia Haarlem 2221723137686953
    3VVC fc 1201514143954846
    4Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 22110291361092732
    5Olympia Haarlem 4219012106116-1027
    6Zaalvoetbal Onze Gezellen 1421811293102-925
    7DIOS sv. 5215511106140-3420
    8DSK 3226115101190-8919
    9DSS 321501688159-7115
    10DIOS sv. 920421490127-3714
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ashworth, MitchellTeamspeler
    Dragt, Geert vanTeamspeler
    Voortman, RemcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide