• 2 Zaal Week man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem 2222011181899261
    2Heemstede hfc 1221525119992047
    3DVS Haarlem 42213451371013643
    4DVS Haarlem 12214081431182542
    5Zaalvoetbal Onze Gezellen 8221237105931239
    6DSS 222949126132-631
    7TT/Goodnight 6229211136135129
    8ZVS/De Stal 2229211104114-1029
    9DIOS sv. 322731294112-1824
    10TT/Goodnight 2226214114110420
    11Zaalvoetbal Onze Gezellen 722421687156-6914
    12BSM sv 422112083170-874
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boujarfi, Nasr-EddineTeamspeler
    Laghzal, IsmaelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide