•  

    teamcontract al
    ondertekend?

     

    DSS 100 jaar
    1919-2019

  • Wedstrijd en trainingsnieuws

  • Scheidsrechtersaanstellingen komende week

    DatetimeAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijd
    wo 27-sep.19:00Peperkamp, H. (Her), Arents, A.G.M. (Ton)DSS MO17-2 - FC Uitgeest MO17-2
    za 30-sep.12:45Flierman, D.G.J. (Daniel)SVA JO14-1 - DSS JO14-2
    za 30-sep.13:00Nieland, B. (Bob)SVA MO15-1 - DSS MO15-2
    za 30-sep.15:00Veltman, T. (Ton)Purmersteijn JO14-2 - DSS JO14-3
  • Afgelastingen

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieVeld
    ma 25-sep. 18:00Pancratius JO9-1 - DSS JO9-1Sportpark Schuilhoeveveld 3 Pancratius
    ma 25-sep. 20:10Parkstad sv VE1 - DSS VE1P. (Piet) Landwehr Johann (Scheidsrechter)Emergo halEmergo hal veld 1
    di 26-sep. 19:15ZOG 9 - DSS 1M (Marieke) Dorland (Scheidsrechter)Onze GezellenhalOnze Gezellenhal veld 1
    wo 27-sep. 19:00DSS MO17-2 - FC Uitgeest MO17-2Peperkamp, H. (Her), Arents, A.G.M. (Ton)Sportpark Pim Mulierveld 1
    do 28-sep. 19:30DSS JO17-2 - Meer de JO17-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    vr 29-sep. 19:15ZVS/De Stal 5 - DSS 4Dorpscentrum SpaarndamDorpscentrum Spaarndam veld 1
    vr 29-sep. 20:10DSS 5 - VVC 1TetterodehalTetterodehal veld 1
    vr 29-sep. 21:05DSS 3 - DVS 6TetterodehalTetterodehal veld 1
    za 30-sep. 08:30DSS JO12-2 - Haarlem-Kennemerland JO12-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 08:30DSS JO10-4 - SVIJ JO10-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 08:30DSS JO9-6 - Kon. HFC JO9-5Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 08:30DSS JO8-3 - Hillegom sv JO8-2Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 08:30DSS JO11-2 - Velsen JO11-2Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 08:30DSS JO12-3 - Geel Wit JO12-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 08:30Bloemendaal JO10-5 - DSS JO10-6Sportpark Bergwegveld 4
    za 30-sep. 08:30Overbos JO10-5 - DSS JO10-7Sportpark Overbosveld 1
    za 30-sep. 08:30VVC JO9-2 - DSS JO9-3Montreallaan - VVC complexveld 4
    za 30-sep. 08:30UNO vv JO11-3 - DSS JO11-3Sportpark De Deugd1e veld
    za 30-sep. 08:30Bloemendaal JO9-2 - DSS JO9-2Sportpark Bergwegveld 1
    za 30-sep. 08:45Kon. HFC JO13-5 - DSS JO13-3MSportpark Koninklijke HFCveld 4
    za 30-sep. 09:00DSS JO14-4M - Alliance 22 JO14-1Sportpark Eindenhoutveld 1
    za 30-sep. 09:00IJmuiden JO8-2 - DSS JO8-8Sportpark "Schoonenberg" - IJmuidenveld 1
    za 30-sep. 09:00Kolping Boys JO12-1 - DSS JO12-1Sportpark De Nollenveld 1
    za 30-sep. 09:00IJmuiden JO13-3 - DSS JO13-7Sportpark "Schoonenberg" - IJmuidenveld 2
    za 30-sep. 09:00DSOV MO11-1 - DSS MO11-2Sportpark Zijdewindeveld 3
    za 30-sep. 09:00United/DAVO JO9-2M - DSS JO9-8Sportpark United DAVOveld 2
    za 30-sep. 09:30DSS JO8-2 - Nieuw West United SV JO8-2Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 09:30DSS JO9-1 - DEM JO9-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 09:30Stormvogels JO10-1 - DSS JO10-5Sportpark Zeewijk StormvogelsVeld 2
    za 30-sep. 09:30DIO JO8-1G - DSS JO8-5Sportpark Nrd Schalkwijkerwegveld 1
    za 30-sep. 09:45DIOS JO11-6 - DSS JO11-7Sportpark Jan Schramaveld 2
    za 30-sep. 09:45DEM JO8-1 - DSS JO8-1Sportpark DEMveld 6
    za 30-sep. 10:00DSS JO14-1 - Always Forward JO14-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 10:00DSS JO15-1 - Velsenoord JO15-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 10:00DSS JO13-5M - Olympia Haarlem JO13-4Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 10:00Castricum JO8-3 - DSS JO8-7Sportpark Noord Endveld 2
    za 30-sep. 10:00Blauw-Wit Beursbengels JO10-1 - DSS JO10-2Sportpark Slotenveld 2 Blauw Wit
    za 30-sep. 10:00Hillegom sv JO10-3 - DSS JO10-3Sportpark De Zanderijveld 4
    za 30-sep. 10:10Geel Wit JO9-4 - DSS JO9-9Sportpark Geel Wit'20veld 3
    za 30-sep. 10:15FC Uitgeest JO13-1 - DSS JO13-1Sportpark De Koog - FC Uitgeestveld 1
    za 30-sep. 10:15Terrasvogels JO8-3 - DSS JO8-4Sportpark "De Elta" - Terrasvogelsveld 2
    za 30-sep. 10:30Zandvoort MO19-1 - DSS MO19-2Sportpark Zandvoortveld 3
    za 30-sep. 10:45DSS JO9-5 - Meervogels 31 JO9-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 10:45DSS JO8-9 - RCH JO8-3Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 11:00RKDES JO8-3 - DSS JO8-6Sportpark Calslagenveld 3
    za 30-sep. 11:00DIOS MO11-1 - DSS MO11-3Sportpark Jan Schramaveld 2
    za 30-sep. 11:15Geel Wit JO9-2 - DSS JO9-4Sportpark Geel Wit'20veld 3
    za 30-sep. 11:15Bloemendaal JO14-3 - DSS JO14-5Sportpark Bergwegveld 3
    za 30-sep. 11:30DSS JO12-4 - Hillegom sv JO12-3Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 11:30DSS MO15-1 - Westzaan MO15-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 11:30SVIJ MO17-1 - DSS MO17-3Sportpark Zeewijk SVIJveld 2 SVIJ
    za 30-sep. 12:00DSS VR2 - Berkel VR2M. (Mohamed) Makdan (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 12:00DSS JO10-1 - DSOV JO10-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 12:00Westzaan MO17-1 - DSS MO17-1Sportpark "Zuideinde" - Westzaanveld 1
    za 30-sep. 12:45SVA JO14-1 - DSS JO14-2Flierman, D.G.J. (Daniel)Sportpark SVAveld 3
    za 30-sep. 13:00DSS JO13-2 - Kon. HFC JO13-4Sportpark Eindenhoutveld 1
    za 30-sep. 13:00DSS MO11-1 - VVC MO11-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 13:00DSS JO13-6 - DIOS JO13-6Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 13:00SVA MO15-1 - DSS MO15-2Nieland, B. (Bob)Sportpark SVAveld 1
    za 30-sep. 13:00ODIN 59 JO9-6 - DSS JO9-7Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"Veld 5
    za 30-sep. 13:15DSS JO14-6 - Hoofddorp s.v. JO14-2Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 13:30KFC JO11-3 - DSS JO11-6Sportpark De Koogveld 4
    za 30-sep. 14:00DSS MO13-2 - Jong Holland MO13-1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 14:15DSS JO11-5 - United/DAVO JO11-1Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 14:15DSS MO13-1 - IJmuiden MO13-2Sportpark Eindenhoutveld 1
    za 30-sep. 14:30DSS JO13-4 - Bloemendaal JO13-4Sportpark Pim Mulier
    za 30-sep. 14:45DSS VR1 - IJFC VR1B. (Ben) Nielen (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 15:00DSS JO14-7 - Hillegom sv JO14-3Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 15:00Purmersteijn JO14-2 - DSS JO14-3Veltman, T. (Ton)Sportpark Purmersteijnveld 4
    za 30-sep. 15:30DSS VR3 - IJmuiden VR1Sportpark Pim Mulierveld 2
    za 30-sep. 15:45DSS JO11-1 - Overbos JO11-1Sportpark Pim Mulier
    za 30-sep. 16:00DSS MO13-3 - Kadoelen sv MO13-2Sportpark Pim Mulierveld 4
    za 30-sep. 16:45DSS MO17-2 - DIOS MO17-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    za 30-sep. 17:00DSS MO19-1 - SDZ MO19-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    za 30-sep. 17:30DSS MO15-3 - Overbos MO15-2Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 01-okt. 09:00DSS JO15-1 - VVA/Spartaan JO15-1M. (Mitch) Vonk (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 01-okt. 09:00DSS JO17-2 - Portugal Adam FC JO17-1Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 01-okt. 09:00Swift JO15-3 - DSS JO15-3Sportpark Olympiaplein - Swiftveld 3
    zo 01-okt. 10:00Zeeburgia JO15-3 - DSS JO15-2Sportpark Middenmeerveld 2 Zeeburgia
    zo 01-okt. 10:45DSS 6 - Kon. HFC 5Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 01-okt. 11:00DSS 7 - Onze Gezellen 6Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 01-okt. 11:15DSS 2 - SDZ 2W.J. (Willem) van der Laan (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 01-okt. 12:00AFC JO17-4 - DSS JO17-6Sportpark Goed Genoeg- AFCveld 3
    zo 01-okt. 12:00NFC JO17-2 - DSS JO17-5Sportpark Sportlaan Westveld 1
    zo 01-okt. 12:30Nieuw West United SV 4 - DSS 5Sportpark De Eendrachtveld 1 Nieuw West
    zo 01-okt. 13:00DSS 3 - Kon. HFC 4Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 01-okt. 13:00DSS JO19-2 - DSOV JO19-1Sportpark Pim Mulierveld 3
    zo 01-okt. 13:00Pancratius 4 - DSS 4Sportpark Schuilhoeveveld 2 Pancratius
    zo 01-okt. 13:00Purmerend JO17-3 - DSS JO17-7Sportpark Weidevenneveld 2
    zo 01-okt. 13:30KFC JO17-2 - DSS JO17-3Sportpark De Koogveld 1
    zo 01-okt. 14:00DSS 1 - DSK 1A.H. (Aad) van Tunen (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 1
    zo 01-okt. 15:15DSS JO19-1 - Alliance 22 JO19-1E. (Erwin) Hartjes (Scheidsrechter)Sportpark Pim Mulierveld 2
    zo 01-okt. 15:15DSS 8 - DSOV 4Sportpark Pim Mulierveld 3
    wo 04-okt. 21:05FCB'72/Isolatie Comb 5 - DSS 4KinheimhalKinheimhal veld 1
    vr 06-okt. 20:00Zwanenburg 35+1 - DSS 35+1Sportpark Zwanenburgveld 3